{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/baslik" "name":"Başlık" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/essen-baslik-160lik-country-carina-kahve" "name":"Essen Başlık 160'Lık Country Carına Kahve" }}
Essen Başlık 160'Lık Country Carına Kahve
Essen Başlık 160'Lık Country Carına Kahve

Essen Başlık 160'Lık Country Carına Kahve

Yatak Odası Başlık

Essen 160’lık başlık ile, yatak odanızda yakaladığınız şıklığı taçlandırabilirsiniz! Göze hoş gelen tasarımı ile bazaları son derece estetik bir havaya kavuşturan Essen başlık, kaliteli yapının kazandırdığı dayanıklılık sayesinde evlerin uzun süreli konuğu olmaya geliyor.

BOYUT

Yatak ile duvar arasında yer alarak kafanın duvara çarpmasını önleyen ve duvardan gelebilecek soğuk havanın vücuda ulaşmasını engelleyen bu başlık, dikkat çeken rengi ve modern detayları ile hemen her dekorasyonda kendine yer buluyor. Yatakta otururken ya da film izlerken sırt bölgesine destekte bulunarak keyifli ve rahat vakit geçirmeyi de olanaklı hale getiren Essen başlığı siz de yatak odanızda değerlendirebilirsiniz.

Genişlik: 1870 mm
Derinlik: 300 mm
Yükseklik: 1310 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.