{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi-konsol-ayna" "name":"Ayna" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/essen-ayna" "name":"Essen Ayna" }}
Essen Ayna
Essen Ayna resmi
Essen Ayna
Essen Ayna resmi

Essen Ayna

Tamamlayıcı/Dekorasyon Ayna

Füme ile normal aynanın kombinasyonunu barındıran Essen ayna, yemek odalarına çok yakışıyor! Ortamı olduğundan daha aydınlık ve geniş gösterme görevlerini üstlenen Essen ayna, kaliteli ve dayanıklı yapısıyla evlerin uzun süreli misafir olmayı hedefliyor.

Yemek takımlarında yer alan konsollar ile değerlendirilebileceği gibi yatak odalarında ve salonlarda konumlandırılma imkânı da bulunan bu ayna modeli, özellikle de Essen yemek odası takımına çok yakışıyor. Essen’in tüm ürünlerinde bulunan Nanoskin özelliği bünyesinde taşıyan Essen ayna modeli, leke tutmama ve koku yapmama gibi hijyenik kullanım avantajlarını beraberinde getiriyor. Siz de bu ürüne evinizde yer vererek dekorasyonu hoş ve kaliteli bir hale getirebilirsiniz.

Genişlik: 800 mm
Derinlik: 26 mm
Yükseklik: 800 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.