{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/premium-tv-uniteleri" "name":"Tv Üniteleri" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/escuda-tv-unitesi" "name":"Escuda Tv Ünitesi" }}
Escuda Tv Ünitesi
Escuda Tv Ünitesi

Escuda Tv Ünitesi

Tv Üniteleri

Modern ve şehirli çizgilerin oturma odalarındaki temsilcisi: Escuda TV Ünitesi! Ahşabın estetik tasarımla harmanlandığı dikkat çekici görünümü evinize getiren Escuda TV ünitesi, rafları ve kapaklı bölmeleri ile fonksiyonel bir duruş sergiliyor.

Televizyonların güvenli ve kullanışlı bir şekilde konumlandırılmasına yardımcı olan bu ürün, üzerinde taşıdığı ergonomik ve Sound sistem gibi teknolojik ayrıntılar ile göz dolduruyor. Oturma odalarında hâkim olmasını planladığınız özgün ve etkileyici görünümü oluşturmanıza yardımcı olan Escuda TV ünitesi, kaliteli yapıdan aldığı dayanıklılık sayesinde evinizde yıllarca konuk olmayı hedefliyor. Siz de bu ürünü tercih ederek, oturma odanızda hem modern hem de şehirli bir hava yakalayabilirsiniz.

Genişlik: 2530 mm
Derinlik: 528 mm
Yükseklik: 507 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.