{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi-konsol-ayna" "name":"Ayna" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/escuda-sifonyer-ayna" "name":"Escuda Şifonyer Ayna" }}
Escuda Şifonyer Ayna
Escuda Şifonyer Ayna

Escuda Şifonyer Ayna

Tamamlayıcı/Dekorasyon Ayna

Şık ve fonksiyonel…
Dikdörtgen şeklindeki ayna yüzeyini çevreleyen meşe rengi detayı ile Escuda şifonyer aynası, yatak odalarına doğanın huzurunu taşıyor.

Sıcacık meşe tonu ve hoş tasarımı ile pek çok tarzdaki iç mekan tasarımına uyum sağlamayı başaran Escuda’ya, rustik ve geleneksel stilde dekore edilmiş yatak odalarınızda yer vererek etkileyici bir atmosfer elde edebilirsiniz. İlhamını doğanın renklerinden alan bu model, yaşam alanlarını sıcak ve samimi bir estetik dokunuş ile farklı bir seviyeye taşımayı hedefliyor. Eğer sizler de şifonyer üzerinde konumlandırarak kullanmayı dilediğiniz şık ve kaliteli bir şifonyer aynası arayışı içindeyseniz, Escuda ayna ile Alfemo farkını yaşam alanlarınızda deneyimleyebilirsiniz.

Genişlik: 1200 mm
Derinlik: 103 mm
Yükseklik: 560 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.