{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sifonyer" "name":"Şifonyer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/sifonyerler" "name":"Şifonyerler" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/escuda-sifonyer" "name":"Escuda Şifonyer" }}
Escuda Şifonyer
Escuda Şifonyer
Escuda Şifonyer
Escuda Şifonyer

Escuda Şifonyer

Yatak Odası Şifonyer Şifonyerler

Estetik tasarımın ahşapla tamamlandığı fonksiyonellik: Escuda Şifonyer! Yatak odalarının en kullanışlı parçalarından biri olan şifonyer, modern tasarımın yeniden yorumlandığı Escuda serisinde sizlerle buluşuyor.

Cam sürgü kapağı ve flock kaplı aksesuar çekmecesi detayları sayesinde yer aldığı her dekorasyonda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu şifonyer modeli, geniş üst alanı ile farklı pek çok aksesuarın şık bir şekilde sergilenmesine de fırsat tanıyor. Çekmeceleri ile muhafaza edilmesi planlanan ürünleri düzenli bir biçimde saklamak için gerekli alanı sunan Escuda şifonyer, yatak odalarına şıklığın yanı sıra kullanışlılığı da getiriyor. Eğer siz de yatak odanızda ahşabın hoş görünümünü öne çıkarmak için arayış içerisindeyseniz, bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Genişlik: 1807 mm
Derinlik: 528 mm
Yükseklik: 763 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.