{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sehpa" "name":"Sehpa" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/escuda-orta-sehpa" "name":"Escuda Orta Sehpa" }}
Escuda Orta Sehpa
Escuda Orta Sehpa

Escuda Orta Sehpa

Tamamlayıcı/Dekorasyon Sehpa

Fonksiyonellik ve şıklık, göze hoş gelen tasarımla evinizde kendini gösteriyor! Asil duruşu ile konumlandırıldığı her alanda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Escuda orta sehpa, kaliteli ve dayanıklı yapısı sayesinde sizlere uzun süre eşlik ediyor.

Dekoratif düşüncenin kullanışlı tasarımla harmanlandığı bir yapıyı evinize getiren bu orta sehpa modeli, eşsiz görünümü ile hem biblo ve şamdanları şık bir şekilde sergilemeye hem de kahve-çay ve atıştırmalıkları güzel bir biçimde sunmaya fırsat tanıyor. Özellikle de ahşap ağırlıklı oturma odalarının havasını ince bir şekilde taçlandıran Escuda orta sehpayı siz de evinizde dilediğiniz gibi değerlendirebilir ve bu ürün sayesinde evinizi asil bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Genişlik: 1303 mm
Derinlik: 652 mm
Yükseklik: 421 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.