{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/komodin" "name":"Komodin" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/escuda-komodin-set" "name":"Escuda Komodin Set" }}
Escuda Komodin Set
Escuda Komodin Set
Escuda Komodin Set
Escuda Komodin Set

Escuda Komodin Set

Yatak Odası Komodin

Modern havanın şıklıkla tamamlandığı Escuda komodin sete yatak odanızda yer açın! Konumlandırıldığı her alanda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve yatak odasında hâkim olan havayı estetik bir noktaya taşıyan Escuda komodin set, yatakların baş kısmında son derece fonksiyonel bir kullanım fırsatı sunuyor.

Kaliteli yapının asil görünümle harmanlandığı bu komodin set; dekoratif objelerin, yatarken çıkarılan takıların ve başucu kitaplarının kolay bir şekilde muhafaza edilmelerine de yardımcı oluyor. Özellikle de tasarım harikası olan Escuda yatak odası takımıyla beraber değerlendirildiğinde modern tarzın hoş bir tamamlayıcısı olarak öne çıkan Escuda komodin set modelini siz de evinizde arzu ettiğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Genişlik: 625 mm
Derinlik: 528 mm
Yükseklik: 531 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.