DÜNYA KALİTE ÖDÜLÜ ALFEMO’NUN

12 Kasım 2020 Perşembe

Her yıl dünyanın çeşitli ülkelerinden, inovasyona yönelik başarıları ilke edinen kurum ve kuruluşların davet edildiği Uluslararası Dünya Kalite Zirvesi’nin 4.sü bu yıl 15-18 Aralık 2015 tarihleri arasında Tokyo’da gerçekleştirildi.

Lobin World ile DMW Uluslararası Diplomatlar Birliği (DMW)’nin RADISSON HOTEL NARITA/ Tokyo’da organize ettiği “4. International World Quality Summit” kapsamında, dünyanın farklı ülkelerinden birçok uluslararası firma temsilcisi, akademisyen ve iş uzmanı bir araya geldi.

Zirveye katılan devlet ve özel sektör temsilcileri, akademisyenler, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve bürokrasinin önde gelen isimleri, yaptıkları konuşmalarla imalat ve hizmet sektörünün geleceğine yönelik önemli mesajlar verdi.

"2015 World Quality Award" Ödül Töreni ile sona eren 3. International World Quality Summit’te Alfemo, Dünya Kalite Ödülü ile onurlandırılan seçkin global markalardan biri oldu. Ödülü Alfemo adına; başbakanlık fahri danışmanı Burhan Kuzu’dan alan, markanın pazarlama müdürü Süleyman Zoral; yaptığı konuşmada “dünya markası olmak için çıktığımız yolda, aldığımız ödüller bizim için daima itici güç olmuştur. Dünyanın ilk devlet destekli markalaşma programı olan Turquality’den de aldığımız güç ile; hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerlemenin gururunu yaşıyoruz” dedi.

Alfemo, 2013 Yılında da Avrupa Kalite Ödülü ile onurlandırılmıştı…

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.