{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi" "name":"Yemek Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/mutfak-masa-takimi" "name":"Mutfak Masa Takımı" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/sandalye-2" "name":"Mutfak Sandalyeleri" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/bruno-sandalye" "name":"Bruno Sandalye" }}
Bruno Sandalye
Bruno Sandalye
Bruno Sandalye
Bruno Sandalye

Bruno Sandalye

Yemek Odası Mutfak Masa Takımı Mutfak Sandalyeleri

Mutfağınızdaki masayı şık bir şekilde tamamlamak için ihtiyaç duyduğunuz parça: Bruno Sandalye! Derinin asil görünümünü ahşabın klasik havasıyla göz alıcı bir şekilde bir araya getiren Bruno sandalye, mutfağınızda geçireceğiniz vakti daha keyifli kılıyor.

Özellikle de Bruno masa ile beraber değerlendirildiğinde son derece hoş bir dekoratif ortam yaratan bu sandalye modeli, kaliteli yapının sağladığı dayanıklılık sayesinde uzun yıllar size hizmet etmeyi amaçlıyor. Sunduğu yumuşak yapı ile her zaman rahatlık vadeden Bruno sandalye, derinin dokusunu evinde sunmak isteyenler için de ideal bir ürün olarak öne çıkıyor. Siz de mutfağınızda bu sandalye modelini kullanarak istediğiniz ince havayı kolay bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Genişlik: 435 mm
Derinlik: 595 mm
Yükseklik: 930 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.