{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sifonyer" "name":"Şifonyer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/yuksek-sifonyerler" "name":"Yüksek Şifonyerler" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/brooklyn-yuksek-sifonyer" "name":"Brooklyn Yüksek Şifonyer" }}
Brooklyn Yüksek Şifonyer
Brooklyn Yüksek Şifonyer
Brooklyn Yüksek Şifonyer
Brooklyn Yüksek Şifonyer

Brooklyn Yüksek Şifonyer

Yatak Odası Şifonyer Yüksek Şifonyerler

Dar ve Uzun Tasarımı İle Brooklyn Yüksek Şifonyer Yatak Odalarında Kendine Yer Buluyor! Özellikle de dar alanlar için son derece kullanışlı bir parça olan Brooklyn yüksek şifonyer, geniş iç hacmi ile farklı pek çok tekstil ürününün düzenli bir şekilde depolanacağı alanı sunuyor.

4 çekmeceli tasarımın sunduğu kullanışlılık sayesinde yatak odalarında kendine has bir köşe kazanacak olan bu yüksek şifonyer modeli, ahşap ve metalin uyumunu deri kulp detaylarıyla hoş bir şekilde taçlandırıyor. Çekmecelerine ek olarak üst kısmında da çeşitli dekoratif objeler için kullanışlı bir alan sunan Brooklyn yüksek şifonyer, kaliteli hammaddenin sağladığı dayanıklı duruşu yatak odalarınıza getiriyor.

Genişlik: 649 mm
Derinlik: 486 mm
Yükseklik: 1076 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.