{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi-konsol-ayna" "name":"Ayna" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/brooklyn-sifonyer-ayna" "name":"Brooklyn Şifonyer Ayna" }}
Brooklyn Şifonyer Ayna
Brooklyn Şifonyer Ayna
Brooklyn Şifonyer Ayna
Brooklyn Şifonyer Ayna

Brooklyn Şifonyer Ayna

Tamamlayıcı/Dekorasyon Ayna

Aynanın şık tasarımı, Brooklyn serisinde sizlerle buluşuyor! Yatak odalarında son derece etkileyici bir görünüm yakalamaya yardımcı olan Brooklyn şifonyer ayna, ortamı hem aydınlık hem de geniş bir havaya büründürmek için ideal bir parça olarak ön plana çıkıyor.

Yatak odasının yanı sıra farklı odalarda da değerlendirebilecek fonksiyonel tasarımı sayesinde dikkatleri üzerine çeken bu ayna modeli, özellikle de Brooklyn şifonyer ile beraber estetik bir görünüm yakalıyor. Ortamda ışık oyunları yaparak daha hoş bir alan yaratmak ve ortamı olduğundan daha ferah göstermek için yerinde bir tercih olan Brooklyn şifonyer ayna, evinizin vazgeçilmez bir öğesi olmak için sizleri bekliyor.

Genişlik: 916 mm
Derinlik: 28 mm
Yükseklik: 450 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.