{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sifonyer" "name":"Şifonyer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/sifonyerler" "name":"Şifonyerler" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/brooklyn-sifonyer" "name":"Brooklyn Şifonyer" }}
Brooklyn Şifonyer
Brooklyn Şifonyer
Brooklyn Şifonyer
Brooklyn Şifonyer
Brooklyn Şifonyer
Brooklyn Şifonyer

Brooklyn Şifonyer

Yatak Odası Şifonyer Şifonyerler

Brooklyn Şifonyer İle Yatak Odalarınızı Daha Şık ve Kullanışlı Bir Hale Getirebilirsiniz! Tasarımında yer verilen ek orta ayağı ile uzun süre değerlendirilebilecek bir hale gelen Brooklyn şifonyer, yatak odalarının havasını göz alıcı bir şekilde tamamlıyor.

3 çekmeceli ve 1 kapaklı yapısı ile kıyafet ve kişisel eşya muhafazası için ekstra saklama alanı sunan şifonyer modeli, ahşap ve antrasit uyumunu son derece hoş bir şekilde sunarken sahip olduğu deri kulpları ile de vintage tarzını ön plana çıkarıyor. Buzlu cam detaylarıyla kendine has havasını net bir görünümde sunan Brooklyn şifonyer, minimal çizgileri sayesinde hemen her dekorasyonda şık bir duruş sergiliyor.

Genişlik: 1065 mm
Derinlik: 486 mm
Yükseklik: 820 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.