{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi" "name":"Yemek Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sandalye" "name":"Sandalye" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/brooklyn-sandalye" "name":"Brooklyn Sandalye" }}
Brooklyn Sandalye
Brooklyn Sandalye
Brooklyn Sandalye
Brooklyn Sandalye
Brooklyn Sandalye
Brooklyn Sandalye

Brooklyn Sandalye

Yemek Odası Sandalye

Brooklyn sandalye ile yemek odalarınızı dilediğiniz gibi tamamlayabilirsiniz.
Brooklyn serisinin vintage esintilerini şık bir biçimde üzerinde taşıyan bu sandalye, yemek masalarının yanında konumlandırılarak hem hoş bir hava yaratıyor hem de muhteşem bir konfor deneyimi yaşatıyor.

Kaliteli yapının sağladığı dayanıklılık sayesinde yemek odalarında uzun süre konuk olmayı amaçlayan Brooklyn sandalye, diğer mobilyalarla hoş bir uyum yakalayarak dekoratif havayı taçlandırıyor. Estetik tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken bu sandalye modeli, evin farklı alanlarında değerlendirilebilecek fonksiyonel bir tasarım da sunuyor. Ahşabın sıcak dokusu sayesinde her evde kendine yer bulan Brooklyn sandalye modeli, evinizde yakalamayı planladığınız havayı oluşturmanıza önemli katkılarda bulunmaya geliyor.

Genişlik: 535 mm
Derinlik: 635 mm
Yükseklik: 905 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.