{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi" "name":"Yemek Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sandalye" "name":"Sandalye" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/brooklyn-plus-sandalye" "name":"Brooklyn Plus Sandalye" }}
Brooklyn Plus Sandalye
Brooklyn Plus Sandalye

Brooklyn Plus Sandalye

Yemek Odası Sandalye

Yemek masalarının olmazsa olmazı Brooklyn Plus sandalye, beğenilerinize sunuluyor! Konforlu oturum alanı sayesinde rahat deneyimler yaşamanıza fırsat tanıyan Brooklyn Plus sandalye modeli, estetik tasarımı ile yemek masalarını göze hoş gelen bir şekilde tamamlıyor.

Kaliteli yapının beraberinde getirdiği dayanıklılık sayesinde evlerin uzun süreli konuğu olan Plus sandalye, sırt kısmına sağladığı destek ve konfor ile dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle de Vintage tarzın esintilerini üzerinde taşıyan yemek odalarında muhteşem dekorasyonlar oluşturmanın kapılarını açan Brooklyn Plus sandalye, fonksiyonel tasarımıyla istenilen her yerde konumlandırılabiliyor. Siz de bu ürünü tercih ederek yaşam alanlarınıza farklı bir doku ve incelikli bir hava kazandırabilirsiniz.

Genişlik: 540 mm
Derinlik: 630 mm
Yükseklik: 830 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.