{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/brooklyn-plus-baslik-180lik" "name":"Brooklyn Plus Başlık 180 cm" }}
Brooklyn Plus Başlık 180'lik
Brooklyn Plus Başlık 180'lik
Brooklyn Plus Başlık 180'lik
Brooklyn Plus Başlık 180'lik

Brooklyn Plus Başlık 180 cm

Bazaların şık tamamlayıcısını yatak odanızda dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz! Siyah ve ahşabın uyumunu kapitone uygulamasıyla son derece etkileyici bir şekilde sunan Brooklyn Plus 180 cm’lik başlık, duvar ile yatak arasında yer alarak kafanın çarpama ve benzeri durumlardan etkilenmemesini sağlayarak keyifli uykuları mümkün kılıyor.

BOYUT

Uykudan önce yastığın istenilen pozisyona getirilmesine destek olarak fonksiyonel bir kullanım da vadeden bu başlık modeli, klasik ve modern detayların harmanlandığı tasarımı sayesinde yatak odanızda dilediğiniz havayı yakalamanızı kolaylaştırıyor. Yatakta otururken, film izlerken veya laptop ile ilgilenirken sırt kısmını destekleyerek konfor da sağlayan Brooklyn Plus başlığı siz de Brooklyn karyolanız ile göze hoş gelen bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.