{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sehpa" "name":"Sehpa" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/brooklyn-orta-sehpa" "name":"Brooklyn Orta Sehpa" }}
Brooklyn Orta Sehpa
Brooklyn Orta Sehpa
Brooklyn Orta Sehpa
Brooklyn Orta Sehpa
Brooklyn Orta Sehpa
Brooklyn Orta Sehpa

Brooklyn Orta Sehpa

Tamamlayıcı/Dekorasyon Sehpa

Asil duruş, Brooklyn orta sehpa ile oturma odanıza geliyor! Ahşap ile metalin uyumunu evinize getiren Brooklyn orta sehpa, kaliteli malzemenin kazandırdığı dayanıklılık sayesinde uzun süre efektif bir şekilde değerlendirebiliyor.

Klasik tasarımı asil bir şekilde sunan bu orta sehpa modeli, özellikle de ahşap ağırlıklı oturma odalarında ve yemek odalarında şık bir hava yakalamayı sağlıyor. Geniş üst alanı sayesinde gerektiği zamanlarda çay-kahve ve atıştırmalık servislerini pratik bir şekilde gerçekleştirmeyi mümkün kılan Brooklyn orta sehpa; biblo, çerçeve ve şamdan gibi dekoratif objeleri göze hoş gelecek bir biçimde sergilemeyi de kolaylaştırıyor. Siz de evinizde yıllarca kullanabileceğiniz bir sehpaya ihtiyaç duyuyorsanız, bu parçayı tercih edebilirsiniz.

Genişlik: 1100 mm
Derinlik: 658 mm
Yükseklik: 439 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.