{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/premium-tv-uniteleri" "name":"Tv Üniteleri" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/brooklyn-mini-tv-sehpasi" "name":"Brooklyn Mini Tv Sehpası" }}
Brooklyn Mini Tv Sehpası
Brooklyn Mini Tv Sehpası

Brooklyn Mini Tv Sehpası

Tv Üniteleri

Televizyonlarınızı şık bir şekilde konumlandırmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz! Minimal tasarım üzerinde kendini gösteren hoş detayları ile dikkatleri üzerine çeken Brooklyn mini TV sehpası, metal ile ahşabın uyumunu oturma odanızda sergilemenize fırsat tanıyor.

İki çekmecesi ve receiver bölümü ile fonksiyonel özellikleri de bünyesinde barındıran bu TV sehpası, çekmecelerde yer alan deri kulp detayları sayesinde yer aldığı her alanda dekorasyona önemli katkılarda bulunuyor. Uzun süreli dayanıklılık kazandırmak adına orta ayakla desteklenen Brooklyn mini TV sehpası ile siz de oturma odanızı şık bir şekilde tamamlayabilir ve televizyonlarınızı hem güvenli hem de göze hoş gelen bir biçimde kullanabilirsiniz.

Genişlik: 1726 mm
Derinlik: 486 mm
Yükseklik: 502 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.