{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi-konsol-ayna" "name":"Ayna" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/brooklyn-konsol-ayna" "name":"Brooklyn Konsol Ayna" }}
Brooklyn Konsol Ayna
Brooklyn Konsol Ayna
Brooklyn Konsol Ayna
Brooklyn Konsol Ayna

Brooklyn Konsol Ayna

Tamamlayıcı/Dekorasyon Ayna

Göz alıcı tasarım: Brooklyn konsol aynası!
Değişik tasarım ayrıntıları ve kaliteli yapısı ile ön plana çıkan Brooklyn konsol aynası, hem günlük rutininizi pratikleştirmek hem de iç mekan dekorasyonlarınıza şıklık katmak üzere beğenilerinize sunuluyor.

Brooklyn konsol aynası, duvarında konumlandığı yaşam alanlarının daha geniş ve ferah görünmesine yardımcı oluyor. Salon ya da yemek odası gibi alanlarda değerlendirebileceğiniz bu modeli dilerseniz  antrelerinizde de misafirlerinizi karşılamak üzere kullanabilirsiniz. Brooklyn aynayı doğru bir aydınlatma ve konsol ile tercih ederek dekorasyonlarınızda harika bir uyum yakalayabilir, hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Brooklyn konsol aynası, bir hediye paketini andıran tasarımı ile yaşam alanlarınızın şıklığına şıklık katmayı hedefliyor.

Genişlik: 1646 mm
Derinlik: 28 mm
Yükseklik: 450 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.