{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/karyola" "name":"Karyola" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/brooklyn-karyola-govde-180-x-200" "name":"Brooklyn Başlıklı Karyola 180 X 200" }}
Brooklyn Karyola Gövde 180 X 200
Brooklyn Karyola Gövde 180 X 200
Brooklyn Karyola Gövde 180 X 200
Brooklyn Karyola Gövde 180 X 200

Brooklyn Başlıklı Karyola 180 X 200

Yatak Odası Karyola

Yatak odanızın şıklığını taçlandırmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz!
180x200 boyutundaki yataklar ile uyumlu tasarımı sayesinde yatak odalarında efektif bir şekilde değerlendirilme imkânı bulunan Brooklyn karyola gövde, Vintage tarzın asil duruşunu evinize getiriyor.

Kalitenin yapının sağladığı dayanıklılık sayesinde evlerin uzun süreli konuğu olmayı planlayan bu karyola gövde, antrasit ile ahşabın uyumunu son derece estetik bir şekilde sizlerle buluşturuyor. Brooklyn başlıkla tamamlandığı takdirde sahip olduğu şıklığı ön plana çıkaran karyola gövde, yatak odanızda hâkim olan dekorasyonu dilediğiniz gibi yönlendirmenize de fırsat tanıyor. Siz de bu ürünü tercih ederek yatağınızı hareket etmeyecek bir şekilde konumlandırarak keyifli uykulara yelken açabilirsiniz.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.