{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/baslik" "name":"Başlık" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/brooklyn-baslik-160lik" "name":"Brooklyn Başlık 160'Lık" }}
Brooklyn Başlık 160'Lık
Brooklyn Başlık 160'Lık
Brooklyn Başlık 160'Lık
Brooklyn Başlık 160'Lık
Brooklyn Başlık 160'Lık
Brooklyn Başlık 160'Lık

Brooklyn Başlık 160'Lık

Yatak Odası Başlık

Bazaların şık tamamlayıcısı Brooklyn başlığa yatak odanızda yer açın! Elyaf dolgusu ile konforlu bir şekilde değerlendirilebilecek ortamlar hazırlamaya yardımcı olan Brooklyn 160’lık başlık, estetik tasarımı sayesinde ortamın dekoratif havasına da katkılarda bulunuyor.

BOYUT

Yatak ile duvar arasında yer alarak kafanın çarpma gibi durumlardan zarar görmesini engelleyen 160’lık başlık modeli, duvardan gelebilecek soğuk havanın vücuda ulaşmasını önleyerek keyifli uykular yaşamaya da destek oluyor. Modern tasarımın detaylarını üzerinde taşıyan ve konumlandırıldığı her yerde dikkat çekmeyi başaran Brooklyn başlık ile, siz de yatakta otururken ve film ya da dizi izlerken sırt kısmınıza destek sağlayarak dilediğiniz konforu pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Genişlik: 1800 mm
Derinlik: 200 mm
Yükseklik: 1200 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.