{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/oturma-odasi" "name":"Oturma Grubu" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/kose-koltuk" "name":"Köşe Takımı" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/bradford-kose-takimi" "name":"Bradford Köşe Takımı" }}
Bradford Sağ Köşe Takımı
Bradford Sağ Köşe Takımı
Bradford Sağ Köşe Takımı
Bradford Sağ Köşe Takımı
Bradford Sağ Köşe Takımı
Bradford Sağ Köşe Takımı
Bradford Sağ Köşe Takımı
Bradford Sağ Köşe Takımı

Bradford Köşe Takımı

Oturma Grubu / Köşe Takımı /

Oturma odanıza şıklık katmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz! Evinizin en çok vakit geçirdiğiniz bir alanı olan oturma odanızı şık ve kullanışlı bir hale getirmek istiyorsanız, Bradford köşe takımı tam aradığınız model… Kapitoneli sırt kısmı ile modern ve klasik havayı üzerinde taşıyan bu köşe takımı, oturum kısmında değerlendirilen yoğunluklu sünger üzerindeki kuş tüyü sünger sayesinde muhteşem konfor alanları yaratıyor. Easybed mekanizmasının sunduğu avantaj ile kolay bir şekilde tek kişilik yatağa da dönüşebilen bu sağ köşe takımı modeli, ceviz ve beyaz renk alternatifleriyle sunuluyor. Siz de evlerinizde konforlu dinlenme alanları oluşturmak için Bradford köşe takımını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Takım İçeriği

Bradford Köşe Takımı Sağ

Bradford Köşe Takımı Sol

Ürün Özellikleri

- P kol yapısı, kapitoneli sırtı ve kolları ile görsel zenginlik sunar.

- Oturum kısmında yüksek yoğunluklu sünger üzerine uygulanan kuş tüyü sünger sayesinde konforlu bir oturum sağlar.

- Desenli ve nubuk alternatifli kırlentleri bulunuyor.

- Easybed mekanizması ile tek kişilik yatak olabiliyor ve oturum kısmı öne çekildiğinde 870mmx1800mm yatak alanı oluşuyor.

- Her iki cornerda da bulunan plastik orta ayak uzun ömürlü kullanıma destek oluyor.

- Ceviz ve beyaz renk alternatifi bulunmaktadır.  

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.