{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/oturma-odasi" "name":"Oturma Grubu" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/kose-koltuk" "name":"Köşe Takımı" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/bradford-kose-takim" "name":"Bradford Mini Köşe Takımı" }}
Bradford Sağ Mini Köşe Takim
Bradford Sağ Mini Köşe Takim
Bradford Sağ Mini Köşe Takim
Bradford Sağ Mini Köşe Takim
Bradford Sağ Mini Köşe Takim
Bradford Sağ Mini Köşe Takim
Bradford Sağ Mini Köşe Takim
Bradford Sağ Mini Köşe Takim

Bradford Mini Köşe Takımı

Oturma Grubu / Köşe Takımı /

Klasik dekorasyonun vazgeçilmez öğesi: Bradford Köşe Takımı! Oturma odalarına hem şık hem de asil bir görünüm kazandırmaya gelen Bradford köşe takımı, ahşap torna ayakları ve kapitone uygulamasıyla tarzını net bir şekilde gözler önüne seriyor. Geniş oturum alanında sunduğu konfor sayesinde dinlenirken ve sohbet ederken muhteşem deneyimler yaşatan bu köşe takımı modeli, dekoratif kırlentler ile tamamlandığı takdirde sahip olduğu etkileyici havayı üst seviyelere taşımayı başarıyor. Tek hareketle yatak olabilen fonksiyonelliği de evinize getiren Bradford köşe takımı ile siz de oturma odanızı taçlandırabilir ve misafirlerinizi göz alıcı bir ortam içerisinde ağırlayabilirsiniz. Chester tarzına kusursuz bir yorum katan Bradford köşe takımı ve Bradford Dinlenmeli köşe takımı yatak olabilmesinin yanı sıra şık görüntüsüyle tarzını ortaya koyuyor.

Takım İçeriği

Bradford Mini Köşe Takım Sağ

Bradford Mini Köşe Takım Sol

Ürün Özellikleri

- P kol yapısı, kapitoneli sırtı ve kolları ile görsel zenginlik sunar.

- Oturum kısmında yüksek yoğunluklu sünger üzerine uygulanan kuş tüyü sünger sayesinde konforlu bir oturum sağlar.

- Desenli ve nubuk alternatifli kırlentleri bulunuyor.

- Easybed mekanizması ile tek kişilik yatak olabiliyor ve oturum kısmı öne çekildiğinde 870mmx1800mm yatak alanı oluşuyor.

- Her iki cornerda da bulunan plastik orta ayak uzun ömürlü kullanıma destek oluyor.

- Ceviz ve beyaz renk alternatifi bulunmaktadır. 

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.