{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/oturma-odasi" "name":"Oturma Grubu" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/berjer" "name":"Berjer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/berry-berjer" "name":"Berry Berjer" }}
Berry Berjer
Berry Berjer
Berry Berjer
Berry Berjer
Berry Berjer
Berry Berjer

Berry Berjer

Oturma Grubu Berjer

Dekoratif Berry berjer ile oturma odalarında şık bir hava yakalayabilirsiniz.
İşlevsel tasarımı ile oturma odalarının farklı köşelerinde konumlandırılabilen Berry berjer, dekoratif tasarımı sayesinde odada hâkim olan havayı şık bir şekilde destekliyor.

Konfor sunan yapısı ile her oturuşta rahat bir deneyim yaşatan bu berjer, yerden yüksek ahşap ayakları ile kendine has tarzını net bir şekilde ortaya koyuyor. Gövde kısmı için farklı kumaş seçeneklerine de sahip olan bu berjer, göze hoş gelen rengi ile özellikle de açık renklerin kendini gösterdiği odalarda yer buluyor. Kaliteli malzemeden üretilmesi sayesinde evlerde uzun yıllar değerlendirilebilecek olan Berry berjer modeli, kırlentiyle de sırt bölgesine destekte bulunarak ekstra bir rahatlık sunuyor.

Berry Berjer 
Genişlik: 760 mm / Derinlik: 900 mm / Yükseklik: 980 mm

Keten

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.