{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/oturma-odasi" "name":"Oturma Grubu" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/berjer" "name":"Berjer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/bergamo-berjer" "name":"Bergamo Berjer" }}
Bergamo Berjer
Bergamo Berjer
Bergamo Berjer
Bergamo Berjer
Bergamo Berjer
Bergamo Berjer
Bergamo Berjer
Bergamo Berjer

Bergamo Berjer

Oturma Grubu Berjer

Bergamo berjer ile oturma odalarında modern rüzgarlar estirebilirsiniz.
Klasik görünümün modern bir şekilde sunulduğu Bergamo berjer, tasarımında tercih edilen kapitone uygulamasıyla konumlandırıldığı alanda dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Kuş tüyü sünger desteği sayesinde her kullanımda üst düzey konfor deneyimleri yaşatan bu berjer, estetik bir tasarıma sahip olan ahşap ayaklarıyla şıklığını tamamlıyor. Style ve Luxus serisinde yer alan kumaşlar arasından gövde için farklı tercihlerde bulunabilecek olan Bergamo berjer, fonksiyonel boyutu ile oturma odalarının istenilen noktasında konumlandırılabiliyor. Sağlamlığın ön planda tutulduğu kaliteli malzeme seçimiyle evlerde uzun süre konuk olmaya gelen bu berjer modeli, televizyon izleme veya oturarak dinlenme gibi aktiviteleri son derece konforlu ve keyifli bir hale getiriyor.

Bergamo Berjer
Genişlik: 900 mm / Derinlik: 750 mm / Yükseklik: 930 mm

Kadife

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.