Bella Yatak 90 X 190
Bella Yatak 90 X 190
Bella Yatak 90 X 190
Bella Yatak 90 X 190

Bella Yatak 90 X 190

585,00 TL

Güzel bir uykuyu hak ediyorsunuz. Fiziksel ve ruhsal sağlığın olmazsa olmazı uyku, insan hayatında yeme içme ve fiziksel aktivite kadar önemlidir. Adını İtalyanca’daki “güzel” kelimesinden alan uykunun vazgeçilmezi Bella Yatak, tam da bu noktada size eşlik ediyor ve en ideal uyku arkadaşınız oluyor. Her gece uykusu bölünmeden yatabilmek kuşkusuz herkesin hayali. Kenar destek süngerleri ve omurgaya tam destek yapısı sayesinde kaliteli uykuyu sevenlerin tercihi. Lüks örme kumaşıyla, konforu üst seviyede yaşayın Siz de yatağınızın uzun ömürlü olmasını tercih etmez miydiniz? Örme kumaşına sahip Bella yatak, çift taraflı kullanımı sayesinde 3 ayda bir çevrilerek size uzun süreli bir rahatlık vadediyor. 21 cm yatak yüksekliğinin yanı sıra farklı boy ve genişliklerle dikkat çeken Bella, yattığınızda omurganızı ve vücudunuzu saran bonel yay sistemi sayesinde kesintisiz bir uyku sunuyor.

ADET
- +

Ürün Açıklaması

Uykuların en verimli halini Bella yatak ile yaşayabilirsiniz!

Çift taraflı kullanıma uygun tasarımın kazandırdığı dayanıklı yapısı ile evinizde uzun süre konuk olmaya gelen Bella 90x190 yatak, full ortopedik yapısı sayesinde uyku sırasında ihtiyaç duyacağınız konforu sunuyor.

Antiseptik olduğu için hijyenik ortamlar yaratmak adına tercih edilebileceğiniz bu tek kişilik yatak modeli, yüksek yoğunluktaki süngerlerinin kazandırdığı ağırlığa göre şekil alma özelliği sayesinde omurgayı doğru bir şekilde destekliyor. Ekstra konforlu yapısı sayesinde uykuları daha kaliteli ve keyifli hale getiren Bella tek kişilik yatak modeli, rahat yapısıyla keyifli uykular sağlarken estetik tasarımıyla da odada hâkim olan havaya önemli katkılarda bulunuyor.

• 21 cm yatak yüksekliği • Uzun ömürlü konfor • Örme kumaş • Çift taraflı kulanım • Yüksek yoğunluklu süngerler • Bonel yay • Orta sert yatak

Ürün özellikleri
Özellik Adı Özellik
Ürün Boyutları
Genişlik: 900 mm
Derinlik: 1900 mm
Yükseklik: 230 mm

Bella Yatak 90 X 190

FİYAT

585,00 TL
ADET
- +

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.