{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/kidsteens" "name":"Kids&Teens" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yatak-" "name":"Yatak" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/bella-yatak-80-190-tek-kisilik" "name":"Bella Yatak 80 X 190" }}
Bella Yatak 80 X 190
Bella Yatak 80 X 190
Bella Yatak 80 X 190
Bella Yatak 80 X 190

Bella Yatak 80 X 190

Kids&Teens Yatak

Ergonomik tasarım, üst düzey konfor…
Rahat ve deliksiz bir uyku deneyimi sunmayı hedefleyen Bella yatak, örme kumaşa sahip hoş dokusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

EBAT

Yüksek yoğunluklu destek süngerleri ve kenar destek süngerleri ile beğenileri toplayan Bella yatak, üretiminde kullanılan, ağırlığı yüzeye dağıtan sert keçe ve silikonize elyaf sayesinde konforlu bir uyku deneyimi vadediyor. İçerisinde bonel yay kullanılan orta sertlikteki Bella yatağı yatak odalarınızda değerlendirerek eşsiz Alfemo kalitesini yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz. 21 cm yüksekliği ve 80x190 ölçüleri ile beğenilere sunulan Bella yatak, konforlu ve dayanıklı bir yatak arayışında olan kullanıcılarımız için harika bir seçim olarak öne çıkıyor.

bella

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.