{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-2" "name":"Yatak & Baza" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yatak" "name":"Yatak" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/bamboo-yatak-90-190-tek-kisilik" "name":"Bamboo Yatak 90 X 190" }}
Bamboo Yatak 90 X 190
Bamboo Yatak 90 X 190

Bamboo Yatak 90 X 190

Yatak & Baza Yatak

Hijyenik ve keyifli uykular, Bamboo yatak ile sizleri bekliyor! Kumaşında sunduğu eşsiz tuşe ile muhteşem uyku deneyimleri edinmenin kapılarını aralayan Bamboo 90x190 yatak, doğal bir antibakteriyel olması sayesinde uykularınıza hijyenik bir hava kazandırıyor.

EBAT

Nemi emen ve hızlıca kuruyarak uykunun bölünmesinin önüne geçen bu yatak modeli, kaliteli ve dayanıklı yapısı ile evinizde uzun yıllar sizlere eşlik ediyor. Yüksek yoğunluklu kenar destek süngerleriyle uyku sırasında rahat bir şekilde hareket etmeye olanak sağlayan ve kuştüyü süngerleri sayesinde konforlu uykular uyumanızı mümkün kılan Bamboo yatak, özellikle de tek kişilik bazaları şık bir şekilde tamamlıyor. Eğer siz de uykularınızda rahatlık ve doğallık istiyorsanız, bu ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Genişlik: 900 mm
Derinlik: 1900 mm
Yükseklik: 210 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.