{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/oturma-odasi" "name":"Oturma Grubu" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/berjer" "name":"Berjer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/baltimore-tekli" "name":"Baltimore Tekli" }}
Baltimore Tekli
Baltimore Tekli
Baltimore Tekli
Baltimore Tekli

Baltimore Tekli

Oturma Grubu Berjer

Baltimore tekli koltuk ile oturma odanızı estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz! Sırt ve oturum kısmında sunduğu yumuşak yapı sayesinde her oturuşta ekstra konforlu deneyimler yaşatan Baltimore tekli koltuk, oturma odalarında son derece kullanışlı bir parça olarak yer almayı bekliyor.

Özellikle de Baltimore koltuk takımı ile birlikte değerlendirildiğinde kendi tarzını net bir şekilde ön plana çıkaran tekli koltuk modeli; televizyon izleme, kitap okuma ve sohbet etme gibi etkinlikleri keyifli bir hale getiriyor. Modern tasarımın klasik ahşap ayak detaylar ile şık bir şekilde harmanlandığı Baltimore tekli koltuğu siz de gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve asil duruşun zarafetini evinize pratik bir şekilde getirebilirsiniz.

Baltimore Tekli
Genişlik: 1180 mm / Derinlik: 880 mm / Yükseklik: 680 mm

Keten

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.