{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/oturma-odasi" "name":"Oturma Grubu" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/berjer" "name":"Berjer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/baltimore-berjer" "name":"Baltimore Berjer" }}
Baltimore Berjer
Baltimore Berjer
Baltimore Berjer
Baltimore Berjer

Baltimore Berjer

Oturma Grubu Berjer

Klasik tasarımın modern detaylar ile harmanlandığı Baltimore berjer, evinize çok yakışıyor! Modern çizgileri üzerinde barındıran desenlerin klasiğin temsilcisi ahşap ayaklar ile şık bir şekilde sunulduğu Baltimore berjer, kaliteli ve sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar sizlere eşlik ediyor.

Geniş ve yumuşak oturum alanı ile konforlu deneyimler yaşatan bu berjer modeli, fonksiyonel tasarımı sayesinde oturma odalarının istenilen her yerinde şık bir şekilde konumlandırılabiliyor. Özellikle de Baltimore koltuk takımı ile birlikte değerlendirildiğinde son derece hoş bir hava yaratan bu berjer, kuş tüyü süngerleriyle üst düzey rahatlık sunuyor. Eğer siz de oturma odanıza uyum sağlamasını istediğiniz bir berjere ihtiyaç duyuyorsanız, bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Baltimore Berjer
Genişlik: 770 mm / Derinlik: 830  mm / Yükseklik: 870 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.