{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/oturma-odasi" "name":"Oturma Grubu" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/kanepe-koltuk" "name":"Kanepe / Koltuk" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/baltimore-3lu-koltuk" "name":"Baltimore 3'lü Koltuk" }}
Baltimore 3'lü Koltuk
Baltimore 3'lü Koltuk
Baltimore 3'lü Koltuk
Baltimore 3'lü Koltuk
Baltimore 3'lü Koltuk
Baltimore 3'lü Koltuk

Baltimore 3'lü Koltuk

Oturma Grubu Kanepe / Koltuk

Oturma odalarında dekorasyonun yeni adı: Baltimore Üçlü Koltuk! Modern tasarımın klasik ahşap ayak detaylar ile şık bir şekilde harmanlandığı Baltimore üçlü koltuk, oturma odanızda konforlu oturma ve dinlenme alanı oluşturmanızı olanaklı hale getiriyor.

Kuş tüyü süngerleri ile sahip olduğu yumuşaklığı daha da üst seviyeye taşıyan bu kanepe modeli, kaliteli kumaş yapısı sayesinde evinizde uzun süre konuk olurken keten kumaş opsiyonlarıyla da istenilen dekoratif görünüme kavuşturulabiliyor. Rahat sırt desteği ile oturma sırasında ekstra konforlu deneyimler yaşatan Baltimore üçlü koltuk modeline evinizde yer vererek siz de oturma odanızı hem şık bir şekilde tamamlayabilir hem de dinlenme ve televizyon izleme gibi durumları keyifli kılabilirsiniz.

Baltimore 3'Lü Koltuk
Genişlik: 2380 mm / Derinlik: 880 mm / Yükseklik: 680 mm

Keten

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.