{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/kidsteens" "name":"Kids&Teens" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yatak-" "name":"Yatak" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/baby-bamboo-natural-yatak-80-180-bebek-besik" "name":"Baby Bamboo Natural Yatak 80 X 180" }}
Baby Bamboo Natural Yatak 80 X 180 resmi
Baby Bamboo Natural Yatak 80 X 180 resmi

Baby Bamboo Natural Yatak 80 X 180

Kids&Teens Yatak

Çocuk ve genç odalarında keyifli uykular, Bamboo Natural Yatak ile artık çok kolay! Kuştüyü süngerleri ve ağırlığa göre şekil almayı sağlayan keçe uygulamaları ile kaliteli uykular vadeden Bamboo 80x180 Natural yatak, tek kişilik tasarımıyla çocuk ve genç odaları için fonksiyonel bir yapı sunuyor.

Nemi emen ve sonrasında hızlı kuruyan yapısı sayesinde terlemenin uyku kalitesini bozmasına izin vermeyen Natural yatak modeli, kumaşında sunduğu eşsiz tuşenin etkisiyle konforlu uykuların kapılarını aralıyor. Güne zinde başlamanın anahtarı olan huzurlu uykuları çocuk ve genç odalarına getiren Bamboo Natural yatak, uzun süreli kullanım fırsatı tanıyan kaliteli yapısıyla da her zaman ilgilerin odağında olmayı başarıyor.

Genişlik: 800 mm
Derinlik: 1800 mm
Yükseklik: 180 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.