{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/kidsteens" "name":"Kids&Teens" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yatak-" "name":"Yatak" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/baby-bamboo-natural-yatak-70-130-bebek-besik" "name":"Baby Bamboo Natural Yatak 70 X 130" }}
Baby Bamboo Natural Yatak 70 X 130 resmi
Baby Bamboo Natural Yatak 70 X 130 resmi
Baby Bamboo Natural Yatak 70 X 130 resmi
Baby Bamboo Natural Yatak 70 X 130 resmi

Baby Bamboo Natural Yatak 70 X 130

Kids&Teens Yatak

Güne zinde başlamak için gerekli olan kaliteli uykular, Bamboo Natural yatak ile mümkün! Kaliteli ve dayanıklı yapısı sayesinde evlerin uzun süreli değerlendirmeye uygun parçası olmaya gelen Bamboo 70x130 natural yatak, çocuk odalarında son derece şık ve kullanışlı bir duruş sunuyor.

Kuştüyü süngerleri, ağırlığa göre şekil almayı sağlayan keçe uygulamaları ve kumaşında sunduğu eşsiz tuşesi ile konforlu ve keyifli uykuları evinize getiren bu yatak modeli, Bamboo elyafının kattığı anti-bakteriyel özellikle hijyenik kullanım fırsatı tanıyor. Nefes alabilen ve nemi emerek hızlıca kuruyabilen yapısı sayesinde de terleme gibi durumların uykuyu bölmesini engelleyen Bamboo Natural yatak, evinize gelmek için sizi bekliyor.

Genişlik: 700 mm
Derinlik: 1800 mm
Yükseklik: 180 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.