Aynalar

Aynaların bulundukları ortamın enerjisini yükselttiğini biliyoruz. Yatak odalarında yer verilen şifonyerlerin bir ayna ile beraber değerlendirilmesi, odanın olduğundan geniş ve ferah görünmesine yardımcı olacaktır. Modern ya da klasik, nasıl bir yatak odası dekorasyonuna sahipseniz, ona uygun olarak tasarlanmış bir aynayı bu dekorasyona dahil ederek, yatak odalarınıza şıklık taşıyabilirsiniz.

Yatak odası koleksiyonları ile kullanıcılardan tam not almayı başaran Alfemo, şifonyerleri şık bir biçimde tamamlayan ayna modellerini beğenilerinize sunuyor. Farklı renk ve tasarım seçenekleri ile Alfemo ayna modellerini bu kategori altında inceleyebilir, dekorasyonunuzu en iyi şekilde tamamlayacağını düşündüğünüz modeli tercih edebilirsiniz.

Ferah Yatak Odası Dekorasyonları İçin…

Alfemo yatak odası kategorisi altında, şık görünümlerinin yanı sıra, kullanışlı yapıları ile de kullanıcıların takdirini toplamayı başaran mobilya seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Bu kategori altında, farklı dekorasyonlar için uygun olabilecek pek çok ürün bulunuyor. Koleksiyonda bulunan şifonyer aynaları, bazen gece cilt bakımınızı yaparken, bazen de gündüzleri görünüşünüze çeki düzen vermek istediğinizde kullanabileceğiniz eşyalardır. Aynalar kategorisi altında inceleyebileceğiniz ürünler arasında, country tarzda bir tasarıma sahip olan, lazer deseni ile şık bir görünüm sunan Alaçatı şifonyer ayna, farklı tasarımı ile ön plana çıkan Gravity şifonyer ayna ve sağ köşesinde yer verilen aksesuar detayı ve vintage tarzıyla karşımıza çıkan Brooklyn şifonyer ayna gibi seçenekler bulunuyor.

Eğer siz de sahip oldukları estetik tasarımlar ile odanızın havasını değiştirecek olan şifonyer aynaları arasından bir tercih yapmak isterseniz, modellerin sunduğu farklı tasarım opsiyonlarını inceleyebilir, yatak odanızın dekorasyonuna uygun olan modeli seçebilirsiniz. Odanız için uygun bulduğunuz, ihtiyaçlarınıza hitap eden model ile ilgili detaylı ürün bilgisi almak için, ürünlerin görsellerine de ulaşabileceğiniz ürün detay sayfalarına bir göz atabilirsiniz. İncelediğiniz ürünü satın almak istemeniz halinde, güvenli online alışveriş imkanı sunan sitemiz üzerinden dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden online olarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Modelleri yerinde görmek, yakından incelemek isterseniz, sizleri Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren Alfemo mağazalarında ağırlamaktan mutluluk duyarız!

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.