Avize & Sarkıt

Farklı tarzlarda üretilen avizeler ve sarkıtlar, kullanıldıkları mekanın atmosferine farklı bir boyut katar. Aydınlatmada kullanmayı tercih ettiğiniz avize ve sarkıt modelleri ile ışık vurgularını istediğiniz şekilde ayarlayabilir ve bu sayede bulunduğunuz mekanın görünümünde göze hoş gelen farklılıklar oluşturabilirsiniz.

Alfemo olarak sizi farklı tasarım anlayışları ile üretilmiş olan son derece şık avize ve sarkıt lamba modelleriyle buluşturuyoruz. Çeşitli temalarda rahatlıkla kullanılabilen bu modeller, mekana getirdikleri şık ve sade görünümün yanı sıra tamamlayıcı nitelikleriyle de herkesin beğenisini topluyor. Farklı iç mekân tasarımlarına uygun modelleri ile her dekorasyona yakışan avize ve sarkıtlar, online mağazamızda sizleri bekliyor.

Birbirinden Şık Avize/Sarkıt Modelleri

Evinizin dekorasyonuna uyum sağlayan bir avize ve sarkıt lamba modeli ile bulunduğunuz ortamın ambiyansını kolayca değiştirebilirsiniz. Zevkinize uygun bir avize/sarkıt modeli seçerek kullanım sağlayabilirsiniz. İsterseniz klasik isterseniz de modern bir avize ve sarkıt tasarımı ile eşsiz bir dekor oluşturabilirsiniz. Beğenilerinize sunulan avize ve sarkıt modelleri arasından tercihe göre romantik, canlı veya sakin bir atmosfer için uygun tasarımları seçebilirsiniz.

Örneğin göz alıcı tasarıma sahip modern bir avize ve sarkıt modeli ile evinizde ağırladığınız misafirler için şık bir ortam yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, üçlü sarkıt aydınlatma modelleriyle de mekana prestijli bir hava kazandırmanız mümkün. Sarkıt aydınlatma çözümleri, benzersiz tasarımları ve kusursuz ışık açılarıyla odaya canlı, geniş bir hava katar. Sade ve modern dekore edilmiş mekanlar için de tekli avizeler tercih edilebilir. Avizeler, yenilikçi ve modern tasarımları ile mekana şık bir ahenk kazandırır. Aynı zamanda göz alıcı hatlarıyla mekan tasarımına benzersiz bir soluk getirir.

Siz de Alfemo’nun online mağazasında yer alan tekli ya da diğer tip sarkıt modellerini inceleyebilir, kullanım niteliğinize uygun bir karar verebilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünle ilgili geniş bilgi edinmek için online kataloğumuzun ürün detay sayfalarına göz atabilirsiniz. Ayrıca Alfemo’nun online mağazasında yer alan üçlü sarkıt aydınlatma tasarımlarını da inceleyebilir, beğendiğiniz modeli kolayca satın alabilirsiniz. Böylece zevkinizi gözler önüne serebilir, yaşam alanınıza canlılık getirebilirsiniz.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.