{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-2" "name":"Yatak & Baza" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/baza-baslik" "name":"Baza & Başlık" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/baza-basliklari" "name":"Baza Başlıkları" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/athena-baslik-200-cm" "name":"Athena Başlık 200 cm" }}
Athena Başlık 200 cm
Athena Başlık 180 cm
Athena Başlık 180 cm
Athena Başlık 180 cm
Athena Başlık 200 cm
Athena Başlık 180 cm
Athena Başlık 180 cm
Athena Başlık 180 cm

Athena Başlık 200 cm

Yatak & Baza Baza & Başlık Baza Başlıkları

Şık ve kullanışlı bir tasarım: Athena başlık…
Yatak odalarında göze çarpan eşyalardan biri olan yatak başlıkları, yatakları şık bir biçimde destekleyerek dinlenmeniz esnasında rahatlıkla arkanıza yaslanmanıza olanak sağlar.

BOYUT SEÇİNİZ

Athena başlık, hem şık görseli hem de konforlu kullanım imkanı ile kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Hacimli kapitone tasarımı ile özgünlüğünün altını çizen ürün, hem açık rengin hem de koyu renklerin hakim olduğu yatak odalarında dekorasyona renk katmayı başarıyor. Athena başlık, uyumlu ve hoş tasarımının yanı sıra konforlu yapısı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Yaşam alanlarınızın dekorasyonlarını güçlendirmek için değerlendirebileceğiniz Athena başlık, tüm bu özellikleri ile siz değerli kullanıcılarımız ile buluşacağı günü bekliyor!

 

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.