{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-2" "name":"Yatak & Baza" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/baza-baslik" "name":"Baza & Başlık" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/baza-basliklari" "name":"Baza Başlıkları" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/athena-ba%C5%9Fl%C4%B1k-140-cm" "name":"Athena Başlık 140 cm" }}
Athena Başlık 140 cm
Athena Başlık 140 cm
Athena Başlık 140 cm
Athena Başlık 140 cm
Athena Başlık 140 cm
Athena Başlık 140 cm

Athena Başlık 140 cm

Yatak & Baza Baza & Başlık Baza Başlıkları

Bazaları Şık Bir Şekilde Tamamlamak Athena Başlık İle Çok Kolay! Kumaş bölümünde antrasit, bej, siyah ve lacivert renk seçeneklerine sahip olan Athena 140 cm’lik başlık, bazaya kızaklı sistemle monte edilecek fonksiyonel tasarımı ile ön plana çıkıyor.

BOYUT SEÇİNİZ

Bazaların baş kısmına monte edilerek uyku sırasında kafanın duvara çarpasının önüne geçen bu başlık, Aris ve Athena baza modelleri ile muhteşem bir uyum yakalayarak kendini net bir şekilde ortaya çıkarıyor. Buna ek olarak yatakta otururken sırt kısmına destek olarak vücudun şeklini de koruyan bu 140 cm’lik başlık modeli, sunduğu kaliteli ve dayanıklılık sayesinde yatak odalarında uzun süre misafir olmayı planlıyor.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.