{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sehpa" "name":"Sehpa" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/arven-orta-sehpa" "name":"Arven Orta Sehpa" }}
Arven Orta Sehpa
Arven Orta Sehpa
Arven Orta Sehpa
Arven Orta Sehpa
Arven Orta Sehpa
Arven Orta Sehpa

Arven Orta Sehpa

Tamamlayıcı/Dekorasyon Sehpa

Estetik Tasarımlı Arven Orta Sehpa İle Oturma Odalarınıza Şıklık Kazandırabilirsiniz! Cevizin göz alıcı havasını oturma odalarına getiren Arven orta sehpa, geniş üst yüzeyi sayesinde farklı dekoratif objelerin hoş bir şekilde sergilenmesine fırsat tanıyor.

Kaliteli yapının sağladığı dayanıklılık ile evlerin uzun süreli konuğu olmayı hedefleyen bu orta sehpa, oturma takımlarının konumlandırıldığı alanların orta bölümünde kendine yer buluyor. Gün içerisinde hazırlanan atıştırmalıkların ve çayların güzel bir şekilde sunulmalarında da değerlendirilebilen bu orta sehpa modeli, estetik bir havayı ayakları ile tamamlıyor. Her dekorasyonda kendine yer bulabilecek bir tasarımı evlere getiren bu sehpa modeli, sade dokusuyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Genişlik: 1100 mm
Derinlik: 700 mm
Yükseklik: 413 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.