{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/baslik" "name":"Başlık" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/arven-baslik-160lik-eco-pudra" "name":"Arven Başlık 160'Lık Eco Pudra" }}
Arven Başlık 160'Lık Eco Pudra
Arven Başlık 160'Lık Eco Pudra

Arven Başlık 160'Lık Eco Pudra

Yatak Odası Başlık

Estetik tasarımı ve pudra rengi ile Arven başlık, yatak odanıza çok yakışıyor! Farklı kumaş seçenekleri sayesinde yatak odasında hâkim olan havaya uygun bir hale getirilen Arven 160’lık başlık, hoş desenleri ile özellikle de Arven karyola ve bazalarla muhteşem bir uyum yakalıyor.

BOYUT

Yatak ile duvar arasındaki bağlantıyı keserek kafayı duvara çarpma gibi durumlara karşı koruyan ve duvardan gelen soğuk havayı engelleyen pudra renk başlık, modern tarzı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kaliteli malzemeden üretilen yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım fırsatı sunan Arven başlık, yatakta film izleme ve oturma gibi eylemlerde sırt kısmına da konforlu bir destek sağlıyor.

Genişlik: 1780 mm
Derinlik: 120 mm
Yükseklik: 1220 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.