{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/baslik" "name":"Başlık" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/arven-baslik-160lik-bz-krem" "name":"Arven Başlık 160'Lık Bz. Krem" }}
Arven Başlık 160'Lık Bz. Krem
Arven Başlık 160'Lık Bz. Krem

Arven Başlık 160'Lık Bz. Krem

Yatak Odası Başlık

Bazaları şık Arven krem renk başlık ile tamamlayarak dekorasyonda harikalar yaratabilirsiniz.
Krem rengi sayesinde farklı pek çok renk armonisi içerisinde kendine yer bulan Arven 160’lık başlık, bazaların hoş görünümünü taçlandırarak son derece asil bir duruşu yatak odalarına getiriyor.

BOYUT

Baza ile duvar arasına girerek baş kısmına destek sağlayan ve yastığın istenilen yükseklikte pozisyonlandırılmasına yardımcı olan bu başlık, yumuşak dokusu ile konfor sunarken şık desenleriyle de göz alıcı bir duruş sergiliyor. Kumaşta farklı seçenekler sunarak kullanıcının kendi isteğine en uygun sonuca ulaşmasını da mümkün kılan bu krem renk başlık modeli, oldukça tarz bir yatak odası dekorasyonu yakalamayı kolaylaştırıyor.

Genişlik: 1780 mm
Derinlik: 120 mm
Yükseklik: 1220 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.