{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi" "name":"Yemek Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-masasi" "name":"Yemek Masası" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/arven-acilir-yemek-masasi" "name":"Arven Açılır Yemek Masası" }}
Arven Açılır Yemek Masası
Arven Açılır Yemek Masası
Arven Açılır Yemek Masası
Arven Açılır Yemek Masası

Arven Açılır Yemek Masası

Yemek Odası Yemek Masası

Yemek odaları Arven açılır yemek masası ile artık daha şık ve kullanışlı! Şık tasarımın getirdiği hoş dokuyu yemek odalarında aktif eden Arven açılır yemek masası, sandalyeler ile tamamlandığında son derece kullanışlı bir parça oluyor.

Açılabilen yapısı ile aynı anda pek çok kişinin bir arada yemek yemesine fırsat tanıyan bu açılır yemek masası, üretiminde tercih edilen dayanıklı malzemeleri sayesinde uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Yemek odalarında yer alan dresuar ve konsol ile uyum yakaladığı takdirde muhteşem bir atmosfer oluşturmanın kapılarını aralayan bu açılır yemek masası modeli, ceviz rengi ile de dingin bir ortam yaratmayı mümkün kılıyor.

Genişlik: 1680 mm
Derinlik: 895 mm
Yükseklik: 802 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.