ALFEMO’NUN 0’A VARAN SERİN YAZ İNDİRİMİ BAŞLADI!

12 Kasım 2020 Perşembe

Şehirli, yenilikçi ve özgün mobilya koleksiyonlarıyla her zaman büyük beğeni toplayan Alfemo, tartışmasız kalitesini de geçtiğimiz yıl aldığı Avrupa Kalite Ödülü ile uluslararası platformda belgelemişti. Ürettiği özel tasarım mobilyalara daha çok kişinin ulaşabilmesini hedefleyen Alfemo, yaz mevsimine çok avantajlı bir kampanya ile merhaba diyor.

“0’a varan serin yaz indirimi” sloganıyla sunulan; 1 Haziran 2013 tarihinde başlayacak kampanya  ile tüketiciler, Alfemo’nun en sevilen ürünlerine 0’a varan indirimlerle sahip olabilecekler. Yeni koleksiyonlardan Home Decor ürünlerine çok geniş bir yelpazeyi kapsayan kampanya,  Paraf Card’a özel +6 taksit ve 4 ay taksit erteleme alternatifleri ile çok ekonomik ödeme seçeneklerini  tüketiciye sunuyor.

Alfemo’nun yaz kampanyasında İMOB’ta büyük yankı uyandıran ve ödüllendirilen Escuda, Retro ve Diego ile; Framo, Star gibi çok sevilen koleksiyonlar da yer alıyor. Vincenza, Delfina, Rivera, Vermont, Vesca oturma grupları da Alfemo’nun ürün portföyüne kattığı yeni tasarım ürünler olarak yaz kampanyasında dikkat çekiyor. 

Evlenen, evini yenileyen ya da küçük değişikliklerle yaşam alanlarına renk katmak isteyen herkesi Alfemo’da çok avantajlı fiyatlarla yüzlerce seçenek bekliyor…

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.