ALFEMO’NUN “İNDİRİM ÜSTÜNE İNDİRİM” BÜYÜK KAMPANYASI 1 EYLÜL’DE BAŞLADI.

12 Kasım 2020 Perşembe

Şehirli ve yenilikçi mobilya markası Alfemo’nun, Kasım sonuna dek sürecek ve tüketiciye “indirim üstüne indirim” avantajı sağlayan beklenen kampanyası başladı. Bu kampanya ile tüketiciler, yatak odası takımlarından oturma gruplarına, yaşam ünitelerinden yemek odası ve aksesuarlara kadar pek çok ürüne 0+ ’lik indirimli çok cazip fiyatlarla sahip olabilecekler.

Kampanyanın en çok dikkat çeken ürünleri arasında markanın geliştirdiği özel mekanizmalarla kolayca hem yatak hem de sandıklı baza olabilen, son derece şık ve çok fonksiyonel salon takımları ve oturma grupları yer alıyor. Özgün tasarıma sahip zengin koleksiyonunu, müşterilerinin beğeni ve istekleri doğrultusunda sürekli yenileyen Alfemo’nun bir çok yeni tasarımı da kampanyaya dahil ürünler arasında yer alıyor.

Ödüllü tasarıma sahip ve markanın tüketiciler tarafından en çok sevilen ürünü Escuda Koleksiyon'unda da ilk kez indirime gidilen kampanyada, Bonus Card’a özel 1 peşin 9 taksit veya Kredi Ver ile 24 aya varan taksit seçenekleri ile çeşitli ödeme imkanları sunuluyor.
 
www.alfemo.com.tr
 
Türkiye’de 1997 yılından bugüne döşemeli ve panel mobilya üretimi alanında özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Alfemo, sektöründe trendleri belirleyen öncü bir marka olmaya devam ediyor. Mobilyada modayı belirleyen, fonksiyonel, estetik, kaliteli, şık ve ayrıcalıklı tasarımlarını doğru fiyat politikasıyla birleştiren Alfemo, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla üretiyor. İzmir Torbalı’da 60.000 metrekaresi kapalı toplam 200.000 metrekare alanda yatak odası, yemek odası, çocuk odası, genç odası, oturma odası ve yatak-baza ürün gruplarıyla geniş bir yelpazede üretim yapan Alfemo, bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuarları tüketicinin beğenisine sunuyor. Dünya standartlarındaki üretimini tamamen otomasyona dayalı, SAP sistemine entegre edilmiş modern tekniklerle üreten ve çevre kirliliğine duyarlı makinelerle gerçekleştiren Alfemo, GS Sertifikası, ISO9001-14001 Kalite Sertifikaları ve Turquality ile üretim standartlarını ulusal ve uluslararası kalite platformlarında da tescilliyor.
 

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.