ALFEMO’DAN ŞANLIURFA’YA KONSEPT MAĞAZA…

12 Kasım 2020 Perşembe

ALFEMO, KONSEPT MAĞAZALARININ 

EN YENİSİNİ ŞANLIURFA’DA AÇTI

ALFEMO’NUN YENİ KONSEPT MAĞAZASINA 

ŞANLIURFALILARIN İLGİSİ YOĞUN OLDU

Özgün tasarımları ve modern üretim teknikleriyle sıra dışı mobilyanın adresi Alfemo, yeni konsept mağazalarının en yenisini Şanlıurfa’da açtı. 

Kentin en büyük mobilya mağazalarından olan Alfemo’nun 3 katlı showroomunda, ödüllü tasarımlar da dahil olmak üzere tüm ürünler sergileniyor. 

2013 yılında da Türkiye genelinde açılmaya devam edecek olan yeni konsept mağazaların şimdilik en yenisi olan ve 12 Ekim’de açılan mağazaya, Şanlıurfalıların ilgisi yoğun oldu. Alfemo’nun tüm ürünlerinin sergilendiği 1900 metrekarelik mağaza, görsel açıdan da şehre yenilik getirerek öncü olmayı hedefliyor.  Alfemo’nun yeni konseptinde yer alan, kahve konusunda iddialı Alfemola da Şanlıurfa halkının hizmetinde olacak. 

Şanlıurfalı’nın yaşam tarzını değiştirecek

Alfemo, yeni konsept mağazalarının en yenisini Şanlıurfa’da açarak bölge halkına daha modern, rahat ve farklı bir yaşam tarzını sunmayı hedefliyor. 

Kentin gelişen bölgesi olan havaalanı yolunda yer alan dev mağaza, 1,6 milyonu aşan nüfusu ile Şanlıurfa’nın mobilya ihtiyacını karşılamayı amaçlıyor. Tüm ürün gamının sergilendiği mağaza, Şanlıurfa’da mobilya anlayışını değiştirecek. 

Alfemo Hakkında:  

1997 yılından beri, Türkiye’de, döşemeli ve panel mobilya üretimi alanında özgün tasarımlarıyla mobilya pazarında trendleri belirleyen etkin bir marka olma vizyonu doğrultusunda ilerleyen Alfemo,  mobilyada modayı belirleyen, fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri doğru fiyat politikasıyla, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla üretiyor.

Alfemo İzmir Torbalı’da 60.000 metrekaresi kapalı toplam 200.000 metrekare alanda yatak odası, yemek odası, genç odası, oturma odası ve yatak-baza ürün gruplarıyla geniş bir yelpazede üretim yaparak bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuarları tüketiciye sunuyor. Dünya standartlarındaki üretimini tamamen otomasyona dayalı, SAP sistemine entegre edilmiş modern tekniklerle üretim yapan ve çevre kirliliğine duyarlı makinalarla gerçekleştiriliyor. GS Sertifikası, ISO9001-14001 Kalite Sertifikaları ve Turquality ile üretim standartlarını ulusal ve uluslararası kalite platformlarında tescilliyor.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.