ALFEMO’DAN ÇOCUKLARA HARİKA BİR SÜRPRİZ: DUSTY DİSNEY PLANES!

12 Kasım 2020 Perşembe

Şehirli, yenilikçi ve özgün mobilya tasarımlarıyla hayranlık uyandıran ve başarısını aldığı pek çok ödülle her geçen gün pekiştiren Alfemo, çocuk ve gençlere yönelik mobilya koleksiyonunu ise Kids &Teens markası ile tüketicinin beğenisine sunuyor.

Alfemo, 2013-2014 sezonu için çocuklara kocaman bir sürpriz hazırladı ve bu kez de tüm Dünya’da vizyona henüz giren ve kısa sürede çocukların yeni tutkusu haline gelen Planes filminin ana karakteri Dusty’i onların yaşam alanlarına taşımak için orijinal Walt Disney lisanslı müthiş bir genç odası tasarladı. Planes adıyla satışa sunulan genç odası takımının yatağı ise; filmdeki Dusty karakterinin ta kendisi!

Çocukların yanı sıra, ebeveynlerin de hem filmi hem bu takımı sevmek için haklı sebepleri var. Filmin başrolünde, yüksekten uçan bir yarış uçağı olma hayali kuran, yükseklik korkusuna sahip Dusty yer alıyor. Dusty, çıkması imkansız gibi gözüken yüksekliklere çıkmak için çabalarken, cesaretini büyük bir sınavdan geçiriyor. Ve film boyunca yaşadıklarıyla; eğer kendimize yeterince inanır ve bizi alıkoyan korkuyu yenersek, hayallerimize ulaşmanın imkansız olmadığı mesajını veriyor. Çocukların zamanlarının önemli kısmını geçirdikleri ve kişilik gelişimlerinde oldukça önemli rol oynayan özel yaşam alanlarında, yanlarında Alfemo’nun ürettiği Dusty Karyola gibi bir arkadaşlarının olması onlar için heyecan, ebeveynler içinse mutluluk verici olsa gerek…

Planes Genç Odasında birçok modül ve özellikle Dusty Karyola otomotiv sektöründe yoğun olarak kullanılan ABS hammaddesinden üretiliyor. Darbelere ve -20°C/ 60°C arası sıcaklıklara dayanıklı, çevreye zarar vermeyen, geri dönüşümlü ve E1 standardına sahip hijyenik malzeme kullanımı ile, çocukların sağlığını ve güvenliğini koruyor.

Alfemo Kids&Teens koleksiyonunda, orijinal Disney Lisanslı ürünlere uzunca bir süredir yer veriliyor. Alfemo tarafından geçtiğimiz yıl Walt Disney lisansı ile sunulan ve çocukların çok sevdiği animasyon film “Cars” karakterlerinin mobilyaya dönüştürüldüğü Cars Mc Queen Yatak Odası takımının karyolası; ABD’de gerçekleştirilen Disney Global Toplantısında “dünya pazarının en iyi Lightining Mc Queen Karyolası” seçilmişti.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.