ALFEMO’DAN ÇALIŞANLARINA MOTİVASYON DESTEĞİ

12 Kasım 2020 Perşembe

ALFEMO, PERSONELİNİ AİLELERİYLE BİRLİKTE YURTDIŞINA GÖNDERİYOR

ÇALIŞANLARININ MOTİVASYONUNA ÖNEM VEREN ALFEMO, 10 ÇALIŞANINA DA İSTANBUL SEYAHATİ HEDİYE ETTİ

Özgün tasarımları ve modern üretim teknikleriyle sıra dışı mobilyanın adresi Alfemo, geçtiğimiz hafta İzmir’de, 10 yıl ve daha fazla süredir çalışan personeli için bir tören düzenleyerek ödüller dağıttı. 

60 personeline teşekkür plaketi ve çeşitli hediyeler sunan Alfemo, çekilen kura ile 3 çalışanı ve ailesine yurtdışı, 10 çalışanı ve ailesine de İstanbul seyahati hediye etti. Şirket içindeki motivasyon ve sinerjinin yükseltilmesinin amaçlandığı törende Alfemo yöneticileri ve çalışanları duygusal anlar yaşadı. 

Alfemo Mobilya’nın insan kaynakları politikası çerçevesinde yıl içinde çok sayıda etkinlik organize ediliyor. Yaza merhaba pikniği, futbol turnuvası, kadın çalışanlara özel akşam yemeği ve film gösterimleri ile personel eğitimleri düzenleyen marka,  her yıl şirket içi motivasyonu yükseltmek amacıyla bu geleneksel töreni hayata geçiriyor.  

Alfemo Hakkında:  

1997 yılından beri, Türkiye’de, döşemeli ve panel mobilya üretimi alanında özgün tasarımlarıyla mobilya pazarında trendleri belirleyen etkin bir marka olma vizyonu doğrultusunda ilerleyen Alfemo,  mobilyada modayı belirleyen, fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri doğru fiyat politikasıyla, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla üretiyor.

Alfemo İzmir Torbalı’da 60.000 metrekaresi kapalı toplam 200.000 metrekare alanda yatak odası, yemek odası, genç odası, oturma odası ve yatak-baza ürün gruplarıyla geniş bir yelpazede üretim yaparak bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuarları tüketiciye sunuyor. Dünya standartlarındaki üretimini tamamen otomasyona dayalı, SAP sistemine entegre edilmiş modern tekniklerle üretim yapan ve çevre kirliliğine duyarlı makinalarla gerçekleştiriliyor. GS Sertifikası, ISO9001-14001 Kalite Sertifikaları ve Turquality ile üretim standartlarını ulusal ve uluslararası kalite platformlarında tescilliyor.

İLETİŞİM DANIŞMANI: 

SEDA BAŞTUĞ: 0 555 373 53 52

NİHAN İNAL: 0 537 943 14 87 

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.