ALFEMO YURT DIŞI MAĞAZALARINA HER GEÇEN GÜN BİR YENİSİNİ EKLİYOR!

12 Kasım 2020 Perşembe

Türkiye’nin mobilya ihracatında lider markası Alfemo, Irak ve Kuzey Irak’a mobilya ihracatı yapan şirketler arasında da yıllardır ilk sıralarda yer alıyor. Alfemo, dünya markası olma hedefine uygun olarak kurduğu stratejik iş bağlantılarıyla, bu bölgedeki mağazalarına da her geçen gün bir yenisini ekliyor. 

Kuzey Irak’ta toplam 13 satış noktasıyla Avrupa Kalite Ödüllü mobilya koleksiyonlarını tüketici ile buluşturan Alfemo, bölgedeki mağazalarına 22 Haziran 2013 Cumartesi günü bir yenisini ekledi.

Kuzey Irak’ın en önemli şehirlerinden Süleymaniye’de, 10.000m⊃2; nin üzerinde kapalı alanı ile Iraklılara hizmet verecek  olan Diwanland 2 AVM’nin açılışı, seçkin bir davetli topluluğunun katılımıyla gerçekleştirildi.

Alfemo; Diwanland 2 AVM içerisinde yer alan; ev mobilyası koleksiyonunun sergilendiği Concept Showroom’u, genç ve çocuk odalarının sergilendiği Kids & Teens Alfemo Showroom’u ve ikramların yapıldığı Alfemola’sı ile açılışın en çok ilgi çeken markası oldu.

Alfemo Yönetim Kurulu Başkanı Ali Davulcuoğlu’nun bizzat katılarak Süleymaniye Yatırımlar Genel Müdürü Ferman Garib’e plaket verdiği açılış töreninde, Süleymaniye Valisi Behroz Muhammed Salih, Süleymaniye Belediye Başkanı Yusuf Yasın ve MOSDER Başkanı Ahmet Güleç de hazır bulundular. 

Bölge halkının yoğun ilgi gösterdiği açılış töreninin ardından AVM’yi 1000’i aşkın Süleymaniyeli ziyaret etti.

Iraklılar’ı konsept mobilya ile buluşturan Alfemo, önümüzdeki aylarda  Keler şehrinde açılacak Diwanland 3 AVM içinde yer alacak bir diğer showroom’unun hazırlıklarına da hızla ve özenle devam ediyor.  

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.