ALFEMO’YA ONUR ÖDÜLÜ

12 Kasım 2020 Perşembe

Türkiye Mobilya Pazarı’nın lider markalarından Alfemo, tasarımın sektörün gelişimi için en önemli lokomotif güç olduğu bilinciyle bu yönde yapılan faaliyetleri ve genç tasarımcıları desteklemeyi; misyonunun bir parçası olarak görmektedir.

Mobilya tasarımının dinamiğinde, fark yaratarak benzersiz ve aynı zamanda hedef kitleye uygun; sürdürülebilir ve kabul edilir ürünler ortaya koyabilmek vardır. Alfemo, sektöre bu bakış açısına sahip kadrolar kazandırmak konusunda iç faaliyetlerini sürdürmekte ve Türkiye’de bu amaca uygun projeleri destekleyip gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Bu çabaların bir sonucu olarak marka, geçtiğimiz günlerde Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) tarafından Türkiye’de mobilya tasarımı ve sektörünü sağlıklı bir çizgiye oturtmak, uluslar arası platformlarda yer edinebilmesini sağlamak özgün tasarım fikirlerinin yaratımına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen ve bu yıl 11.’si gerçekleştirilen Ulusal Ev Mobilyaları Tasarım Yarışması’na yaptığı katkılar dolayısıyla Tasarıma Destek Onur Ödülü’nü aldı.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.