ALFEMO TARZI İZMİR’DEN DÜNYA’YA YAYILIYOR!

12 Kasım 2020 Perşembe

Türkiye’de 1997 yılından bugüne döşemeli ve panel mobilya üretimi alanında tasarım ürünü mobilya koleksiyonuyla dikkat çeken Alfemo, sektöründe trendleri belirleyen öncü bir marka olmaya devam ediyor. Mobilyada trendlere yön veren, fonksiyonel, estetik, kaliteli, şık ve ayrıcalıklı tasarımlarını doğru fiyat politikasıyla birleştiren Alfemo, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla faaliyet gösteriyor. İzmir Torbalı’da bulunan üretim tesislerinde yatak odası, yemek odası, çocuk odası, genç odası, oturma odası ve yatak-baza ürün gruplarıyla geniş bir yelpazede üretim yapan Alfemo, bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuarları tüketicinin beğenisine sunuyor. Dünya standartlarındaki üretimini tamamen otomasyona dayalı, SAP sistemine entegre edilmiş modern tekniklerle üreten ve çevre kirliliğine duyarlı makinelerle gerçekleştiren Alfemo, GS Sertifikası, ISO9001-14001 Kalite Sertifikaları ve Turquality ile üretim standartlarını ulusal ve uluslararası kalite platformlarında da tescilliyor.

Alfemo, güvenilir, dayanıklı ve kaliteli ürünlerini Los Angeles’tan’dan Costa Rica’ya, Mısır’dan İtalya’ya global arenada tüketicilerine sunan uluslararası bir oyuncu. Tüm dünyada yatırımcılar tarafından büyük ilgiyle karşılanan premium mağaza konseptinin de sahibi. Bugün farklı m2, lokasyon ve pazarlar için uygulanabilir premium mağaza konsepti ile dünya standartlarında mağazalara sahip. Yurt genelinde onlarca noktada hizmet veren Alfemo’nun Türkiye genelinde 96 Mağazası bulunuyor.

Müşterilerimize en yakın noktadan temas etmek amacıyla ürünlerimizi, Alfemo Hizmet Kalite Standartları ile beraber onların yanı başlarına kadar taşıyoruz diyen Alfemo Satış ve Pazarlama Direktörü Ahmet Dinler: "Hizmet kalitesini en üst seviyeye getirmek için yaptığımız yatırımlar ve eğitim programlarımız sonucu bugün bu alanda sektör lideriyiz. Konsept mağazalarımızla modern, fonksiyonel ve en son tasarım ürünü koleksiyonlarımızı, home decor aksesuar ürünlerimizi, yatak merkezimizde en son teknoloji ile üretilen yatak, baza ve uyku ürünlerini, Kids&Teens ile en sağlıklı ve güvenli bebek, çocuk ve genç mobilyasını  bir araya getirerek, geniş bir skalada tercih imkânı yaratıyoruz." dedi.

Dinler ayrıca "Yakın coğrafyamız başta olmak üzere Avrupa, Orta Doğu ve Güney Amerika’da markamız için önemli bir potansiyel görüyoruz. Alfemo Home Concept mağazalarımızla ürünlerimizi satışa sunduğumuz bu ülkelerde aldığımız tüm olumlu işaretler, ürün çeşitlerimizin, kalitesinin ve satış sonrası desteğimizin başarılı; fiyat seviyelerimizin ise rekabetçi ve erişilebilir olduğunu gösteriyor." açıklamasında bulundu.

Turquality programında ikinci 5 yılında olan Alfemo, yurt dışında 2023 yılına dek 100 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.