ALFEMO, SUUDİ ARABİSTAN’DA 3 MAĞAZA BİRDEN AÇTI

12 Kasım 2020 Perşembe

Mobilya pazarının lider oyuncularından Alfemo, dünya pazarında hızla büyümesini sürdürüyor. Alfemo son olarak Suudi Arabistan’da 3 mağaza birden açtı.

Suudi Arabistan’ın mobilya pazarı açısından stratejik öneme sahip kentleri Riyad, Cidde ve Medine’de açılan Alfemo mağazaları bölgenin güçlü ve tanınmış iş adamlarından Al- Abdullatif’in iş ortaklığı ile hizmete girdi.

Önümüzdeki ay yine Suudi Arabistan’da, Al Khobar’da yeni bir mağaza açmaya hazırlanan Alfemo’nun Riyad’da bir mağazası daha bulunuyor. Sayıları gittikçe artan mağazaları ve yaptığı önemli iş anlaşmaları ile Alfemo bu bölgede hızla büyüyüp güçlenmeyi sürdürüyor.

Suudi Arabistan’da mağazalaşmayı, yurt dışı büyüme stratejisinin önemli bir parçası olarak gören Alfemo, tüm alt yapısını, ürün stratejisini, mağaza konseptini, sistem entegrasyon donanımını Alfemo konsept mağazacılığına uygun şekilde gerçekleştiriyor. Yurt dışında mağazalaşarak bir dünya markası olma hedefine ve yurt içinde de dünya standartlarında mağazalaşmaya yönelik olarak kurgulayan Alfemo’nun bugün farklı m2, lokasyon ve pazarlar için uygulanabilir standart bir konsepti bulunuyor. 

Alfemo, Türkiye’de ve dış pazarda sadece Alfemo mağazalarıyla değil, çocuk ve genç mobilya koleksiyonlarını sunduğu Kids&Teens mağazaları ile de büyümeyi sürdürüyor…

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.