ALFEMO, MODEKO FUARI’NDAN DA ÖDÜL İLE DÖNDÜ.

12 Kasım 2020 Perşembe

2012 Dizayn koleksiyonlarıyla fuar boyunca büyük ilgi gören ALFEMO, stand tasarımıyla da ödüle layık görüldü.

4-8 Nisan tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenen MODEKO 2012 Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nda sergilediği yeni koleksiyonlarıyla yurtiçi ve yurtdışından sayısız mobilya profesyonelinden övgüler alan ALFEMO Mobilya fuar için hazırladığı stand tasarımıyla da ödüle layık görüldü. Şehirli ve modern çizgileriyle dikkat çeken özgün ALFEMO tasarımlarının her birinin ayrı ayrı ilgi gördüğü fuar boyunca çok sayıda tüketici de IMOB Fuarı’nda tasarım ödülü alan ALFEMO 2012 Dizayn koleksiyonlar ile buluşma fırsatı buldu.

Yeni ALFEMO konsept mağazalar açılacak.

MODEKO 2012 süresince ağırladığı yurtiçi ve yurtdışı misafirleri tarafından benimsenen ALFEMO konsept mağazacılık anlayışı, ilerleyen dönemde bir çok yeni noktada hayata geçirilecek. Birbirinden şık ve fonksiyonel ALFEMO ürün ailesi yeni tüketicilere ulaştırılacak ve İzmir’de son teknoloji ile üretilen modern mobilyalar farklı coğrafyalardaki evlerde hayat bulacak. MODEKO 2012 boyunca yurtiçi mobilya profesyonelleri ve tüketicilerin yanı sıra; Avrupa’dan İngiltere; Afrika’dan Libya ve Orta Doğu’dan İran gibi ihracat ilişkisinde olduğu ülkelerden de yüklü siparişler alan ALFEMO hız kesmeden, emin adımlar ile yoluna devam ediyor.

Alfemo Hakkında..

1997 yılından beri, Türkiye’de, döşemeli ve panel mobilya üretimi alanında özgün tasarımlarıyla mobilya pazarında trendleri belirleyen etkin bir marka olma vizyonu doğrultusunda ilerleyen Alfemo, mobilyada modayı belirleyen, fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri doğru fiyat politikasıyla, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla üretiyor.

Alfemo İzmir Torbalı’da 60000 m2’si kapalı toplam 200000 m2 alanda yatak odası, yemek odası, genç odası, oturma odası ve yatak-baza ürün gruplarıyla geniş bir yelpazede üretim yaparak bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuarları tüketiciye sunuyor. Dünya standartlarındaki üretimini tamamen otomasyona dayalı, SAP sistemine entegre edilmiş modern tekniklerle üretim yapan ve çevre kirliliğine duyarlı makinalarla gerçekleştiriliyor. GS Sertifikası, ISO9001-14001 Kalite Sertifikaları ve Turquality ile üretim standartlarını ulusal ve uluslararsı kalite platformlarında tescilliyor.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.